Çevre Dostu NFT Oyunu Projesi 1,1 Milyon Dolar Yatırım Aldı!

Çevre Dostu NFT Oyunu Projesi 1,1 Milyon Dolar Yatırım Aldı!

Kripto Para Haberleri
Eylül 28, 2021 tarafından Merteren Alkis
18
green-beli-nft-oyunu-yatirim-aldi

Çevre Dostu NFT Oyunu Projesi 1,1 Milyon Dolar Yatırım Aldı!

Teknoloji ve sanayileşme genellikle iklimi bozmakla suçlanıyor. Bu doğru olsa da, teknoloji, tüm dünyayı kurtarmakta hala büyük bir rol oynayabilir. İklimi düzeltmenin bir yolu olarak da Blockchain  teknolojisinden faydanılabilir. İşte bu noktada bir NFT Oyunu olan Green Beli projesi ortaya çıkıyor. 

NFT Oyunu Green Beli, Büyük İlgi Topladı! 

Green Beli sahnede nispeten yeni olabilir, ancak yine de dünyanın on yıllardır karşı karşıya olduğu sorunu ele alıyor. 2019 yılında kurulan Green Beli’nin misyonu, medya aracılığıyla kampanya bilinci oluşturarak çevre dostu bir yaşam tarzını teşvik etmek ve plastik atıkları azaltmaktır. Green Beli çevreye büyük katkı sağladı ve şimdi Green Beli NFT Oyunu olarak bilinen yeni bir proje ile ortaya çıktı. Proje aynı zamanda  Genesis projesi olan Green Map’i oyunla birleştirmeyi ve böylece yeşil bir metaverse inşa etmeyi öngörüyor. NFT’ler ve Oyun ekosistemine daha fazla katkı sağlamak için büyüleyici planları var. 

 

Büyük Ortaklarla beraber NFT Oyun Sektöründe Devrim Yaratmak 

green-beli-ortaklari

Green Beli NFT Game, bir değişim aracı olarak GRBE belirteçlerini kullanır.  BSC Station’daki başarılı IDO’dan sonra, token şu anda önde gelen BSC DEX  , Pancakeswap’ta  listeleniyor. Oyun içi öğelerin satın alınmasına izin veren oyunun yerel simgesidir. Bu jetonlar ödül olarak da sunulabilir. Oyunun büyümesi jetonun fiyatını olumlu yönde etkileyecek ve daha fazla ağaç topladıkça kazanç sağlayabilirsiz. Ek olarak, GRBE jetonları dağıtılacak ve oyunun büyümesini ve fiyatını korumak için yenileri oluşturulacak. Green Beli’nin mevcut eylem planı, Eylül ayı sonuna kadar 20.000 Tohumluk Açık Tohum Satışı için bir Ağacın hazırlanmasını da içeriyor. 

 

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X