Charles Hoskinson Litecoin ve Cardano Birlikte Çalışabilir Dedi

Charles Hoskinson Litecoin ve Cardano Birlikte Çalışabilir Dedi

Kripto Para Haberleri
Temmuz 8, 2020 tarafından koindeks
16
bitcoin-haberleri

Cardano kurucusu olan ve aynı zamanda IOHK kurumunda CEO pozisyonunda yer alan charles hoskinson twitter platformunda yaptığı paylaşım ile Litecoin kripto para biriminin yaratıcısı olan Charlie Lee’ye bir iş birliği teklifi yaptığını açıkladı. İnanılmaz derecede olumlu tepki alan Charles Hoskinson paylaşımı oldukça ilgiyle karşılandı. İş birliği için inanılmaz bir potansiyel gördüğünü söyleyen Charles Hoskinson kendisine ait çok sayıda fikrinin olduğunu ifade etti.

Öte yandan Litecoin ekibinin de fikirlerinin ortaya konmasıyla beraber yaratılan iş birliğinin her iki tarafı da son derece pozitif etkileyeceğini söyleyen Hoskinson, Litecoin ekibinin cevabını henüz alamadı.

Litecoin Henüz Cevap Vermedi

Kripto para birimleri arasında gün geçtikçe varlığını geliştiren Litecoin Mayıs ayında yaptığı anlaşma ile eski oyun döneminin en önemli kurumlarından olan Atari ile güçlerini birleştirmişti. Litecoin piyasa değeri anlamında en büyük 7. Para birimi ve bu sebeple Atari ile yaptıkları ortaklık hem atari için, hem Litecoin için oldukça önemliydi.

2011 yılında kurulan Litecoin bu anlamda 2015 yılındda kurulan Cardano kripto para biriminden daha eski bir proje ve yarattığı piyasa değeriyle kripto paralar arasında kendine sağlam bir yer edindi. Ayrıca charles hoskinson CEO olduğu IOHK Cardano depolaması için Mayıs ayında Coinbase ile bir ortaklık anlaşmasına gitmişti. Twitter ile yapılan teklife Lee tarafı henüz bir yanıt vermedi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X