Coinbase, ABD kullanıcıları için maaş ödemesi özelliği sunacak!

Coinbase, ABD kullanıcıları için maaş ödemesi özelliği sunacak!

Kripto Para Haberleri
Eylül 27, 2021 tarafından Merteren Alkis
25
coinbase-abd-kullanicilari-icin-dogrudan-maas-ozelligi-sunacak

Coinbase, ABD kullanıcıları için doğrudan maaş ödemesi özelliği sunacak 

Kripto borsası Coinbase, ABD’li müşterileri için maaş çeklerini doğrudan bir Coinbase hesabına yatırmalarını sağlayacak yeni bir özellik başlatıyor. 

Coinbase Borsası Pazartesi günü yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki haftalarda, ABD‘deki müşterilerin doğrudan Coinbase’ye ödeme alma özelliğini başlatacağız. Müşteriler kripto para veya ABD doları olarak ödeme alabilir ve ödeme çeklerinin herhangi bir yüzdesi ile işlem yapabilir” sözleriyle kullanıcılarına bilgi verdi. 

Yeni özellikler ile kullanıcılar, ABD doları veya kripto para ile ödeme almayı tercih etmelerine bağlı olarak, bir kez kurulum yapıp tekrarlayan satın almalar yapabilecek,faiz kazanabilecek veya Coinbase Kartları ile harcama yapabilecekler. Şirket, kullanıcıların doğrudan mevduatlarını ABD dolarına veya platformunda desteklenen 100+ kripto para biriminden herhangi birine dönüştürebileceklerini söyledi. 

Coinbase ayrıca, personelin M31 Capital, Nansen ve SuperRare Labs dahil olmak üzere kripto parayla ödeme almasını sağlamak için birkaç şirketle ortaklık kurduğunu açıkladı. 

Coinbase Kart güncellemeleri 

Şirket ayrıca kripto paralar ile alışveriş yaptıkları için kripto paralarda %4’e kadar ödül veren yeni özelliklerini duyurdu. Ve şirket, bu haftadan itibaren Coinbase kart sahiplerinin kripto ödülleri kazanmak için ABD doları harcayabileceklerini söyledi. 

Coinbase Card ödülleri almak için desteklenen kripto para listesini genişletti. Desteklenen mevcut beş paraya ek olarak Dai (DAI), Amp (AMP) ve Rally (RLY) tokenlarını da ekledi. 

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X