Coinbase, Üç Altcoin için Desteğini Arttırıyor

Coinbase, Üç Altcoin için Desteğini Arttırıyor

Altcoin Haberleri
Ekim 9, 2021 tarafından Merteren Alkis
106
coinbase-altcoin

ABD merkezli dijital varlık borsası Coinbase, ticaret ekosisteminde Ethereum tabanlı üç altcoin için desteği genişletiyor.

Yeni bir blog gönderisinde Coinbase, merkezi olmayan uygulamalar ve finansal hizmetler için zincirler arası bir platforma güç sağlamak üzere tasarlanan yönetişim tokeni Function X’in (FX)  artık Coinbase.com’dan ve borsanın mobil uygulamalarından satın alınabileceğini duyurdu.

CoinGecko’ya göre, Function X yazı yazılırken 1,69 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta %83 arttı . Bununla birlikte, kripto varlığı geçen gün %11’den fazla düştü.

Centrifuge(CFG) fiyatını yansıtan bir belirteç olan Wrapped Santrifüj (WCFG), artık borsanın web sitesinde ve uygulamalarından satın alınabileceğini duyurdu. Centrifuge, likiditenin kilidini açmayı ve kullanıcıların gerçek dünya varlıklarını satın almalarını finanse etmelerini sağlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformudur.

 Wrapped Santrifüj , geçtiğimiz gün %10, geçen hafta %9,6 düşüşle, yazı yazılırken 1,68$’dan işlem görüyor.

Ayrıca Coinbase,  merkezi olmayan IoT (Nesnelerin İnterneti) platformları oluşturmak için blok zincir teknolojisini kullanmayı amaçlayan bir altcoin olan kripto varlığı Jasmy (JASMY) için desteğini genişletiyor.

Jasmy yedi gün içinde bir 199,4% yükselerek $ 0.04859 seviyesinden işlem görüyor. Bununla birlikte, kripto varlığı geçtiğimiz gün yaklaşık %13 oranında değer kaybetti.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X