COTI  İki Haftada %92 Yükseldi! 

COTI  İki Haftada %92 Yükseldi! 

Altcoin Haberleri
Ekim 1, 2021 tarafından Merteren Alkis
21
coti-yukseldi

COTI  İki Haftada %92 Yükseldi! 

Cardano destekli altcoin projesi Coti’nin (COTI) fiyatı artıyor. 

Coingecko verilerine göre COTI son iki hafta içinde%75.8 oranında bir yükseliş ile $ 0,643572 bir yüksek seviyesine $ 0,289679 bir 14 günlük düşük seviyesinden yükseldi. Şu anda 509,390,262 dolarlık bir piyasa değerine sahip olan kripto para, yazı yazılırken 0.596045 dolar değerinde. 

 

 

COTI, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmalarına ve ağ bağlantılı veri yapısı protokolü Trustchain’i kullanarak her türlü para birimini dijitalleştirmelerine olanak tanıyan kurumsal düzeyde bir platformdur. Ralli, Coinbase’in madeni para için destek başlatmasından bir ay sonra geldi . Ağustos ayında Coinbase, müşterilerinin kripto varlıklarını platformlarında ticarete başlayabileceklerini duyurdu. 

Nisan ayında Cardano Vakfı, tüccarların ve kuruluşların ADA’da ödemeleri kabul etmesini ve yönetmesini sağlayacak ADA Pay için ödeme ağ geçidi sağlayıcısı olarak hizmet edecek COTI ile ortaklık kurduğunu söyledi. Cardano’nun arkasındaki blockchain şirketi olan Input Output Hong Kong (IOHK), erken aşamadaki cFund aracılığıyla COTI’ye 500.000 dolar yatırım yapmıştı. 

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X