Counos Escrow Cüzdanı ile Güvenli İşlemler

Counos Escrow Cüzdanı ile Güvenli İşlemler

Kripto Para Haberleri
Mayıs 7, 2020 tarafından koindeks
13
counos-escrow-cuzdani-ile-guvenli-islemler

Yeni dünya düzeninin yeni para birimleri olarak gösterilen kripto paraları, güvenle ve kolay bir şekilde alıp satabileceğiniz bir sistem olan counos escrow cüzdanı, dünya çapında birçok kişi tarafından tercih olunuyor. Sunduğu özellikle ve güvenli işlem imkanları ile tercih olunan cüzdan uygulaması, ayrıca kullanım koalylığı ile de oldukça işlevsel.

Kolay ve Güvenli Kullanım

Kullanıcılarına yüksek miktarda Bitcoin alıp satma, Bitcoin OTC işlemleri yapma ve hatta gayrimenkul alıp satma gibi imkanlar tanıyan uygulama, tamamen yasal ve güvenilir.

Bunun yanı sıra bir antlaşmanın yolunda ve doğru bir şekilde yürütülmesi için de temsilcilere sahip olan şirketin, tüm temsilcileri güvenilir firmalardan ve yasal olarak çalışan avukatlardan oluşuyor. Bu sayede güvenli bir şekilde hizmet verebiliyorlar.

Nasıl Kullanılıyor?

Herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilen bu cüzdan uygulamasını, şirketin sitesine giderek sizde kullanabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra istediğiniz

hd porno

bir alanda, istediğiniz şartlar dahilinde bir kontrat oluşturabilir ve ekstra olarak birçok işlem yapabilirsiniz. Oluşturacağınız kontrat ile güvenle alım satım yapabilir ve diğer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X