Crypto Bitlord 3 Kripto Para İçin Analiz Yaptı

Crypto Bitlord 3 Kripto Para İçin Analiz Yaptı

Kripto Para Haberleri
Temmuz 14, 2020 tarafından koindeks
63
bitcoin-haberleri

Bitcoin, Ripple ve Ethereum kırmızı tahtada işlem yaparken, bir analist altcoin patlaması yaşanabileceğini ön sürmektedir. Crypto Bitlord 3 dev kripto paranın da göreceği destansı seviyelerin tarihlerini açıkladı.

Bitcoin 11.000 Doları Görecek

Analist, Bitcoin, Ripple, Ethereum kripto para piyasalarının tüm zamanların en yüksek seviyeleri görmesi zamana bağlı olduğunu söyledi. Bunun daha fazla kişi ve daha fazla para ile mümkün olabileceğini dile getirdi. 4 haftada 11.000 doları bile görebilir.

Ethereum Yükselişe Geçecek

İkinci en büyü kripto para birimi Ethereum, önümüzdeki ay değerinin iki katına çıkması bekleniyor. Analist bir sonraki ayda 500 dolara götüreceği kansına varmıştır. Kripto analisti, birçok yatırımcının dikkatini çeken bir kripto para birimi olan XRP’nin şüheci yatırımcılara şok etkisi yaratacağına inanıyor. Kripto analisti, birçok yatırımcının birkaç gün sonra ”Neden satın almadım” sorusu ile baş başa kalacağını da dile getirmiştir.

Altcoin Kripto Piyasası Ne Durumda Olacak?

Popüler analist crypto bitlord, geçen yıl XRP varlıklarını satmayı durdurmaya çağıran bir dilekçe başlattı. Kripto analisti bu durumun XRP’nin yükselmesini engellediği düşüncesini dile getirdi. Ancak crypto bitlord gibi birçok popüler analist, kripto piyasası hakkındaki bu düşüncelere katılmıyor. Kısa ömürlü altcoin sezonunun sonunun ufakta olduğunu söylemiştir. Popüler analist CryptoAmsterdam, altcoin partisinin yakın zamanda sonra ereceğini de dile getirmiştir.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X