Crypto.com, Hollywood aktörü Matt Damon ile Anlaştı

Crypto.com, Hollywood aktörü Matt Damon ile Anlaştı

Kripto Para Haberleri
Ekim 28, 2021 tarafından Merteren Alkis
79
crypto-com-matt-damon

Hollywood oyuncusu Matt Damon, hizmetlerini ABD ve ötesindeki ana akım izleyiciler arasında popülerleştirmeye çalışan, kripto hizmetleri firması Crypto.com bünyesine marka elçisi olarak katılacak.

Hareket, Bitcoin gibi kripto para birimlerine artan ilginin ortasında 2020’den bu yana kullanıcı tabanını on kat artıran Crypto.com için daha geniş bir küresel pazarlama hamlesinin bir parçası.

Matt Damon başrolünde ve görüntü yönetmeni Wally Pfister tarafından yönetilen reklamlar 20’den fazla ülkede yayınlanacağı kampanyaya Crypto.com 100 milyon dolardan fazla harcayacak.

Damon bir röportajda “Hiç böyle bir onay yapmadım” dedi. “Bunun uzun vadeli harika bir işbirliğinin başlangıcı olmasını umuyoruz.” Crypto.com ayrıca karma dövüş sanatçısı Ronda Rousey, basketbol yıldızı Carmelo Anthony ve snowboardcu Lindsey Jacobellis’i de bünyesine kattı.

Onaylara rağmen, aynı zamanda Crypto.com’da yatırımcı olan Damon, parası konusunda oldukça muhafazakar olduğunu ve tipik olarak “ekonomiyle birlikte ya gideceğini ya da öleceğini” söyledi.

Crypto.com artık Formula 1, Ultimate Fighting Championship ve İtalya’nın en iyi futbol ligi ile bağlantılı. Aynı zamanda Fransız futbol kulübü Paris Saint-Germain, Philadelphia 76ers, Montreal Canadiens ve Formula 1’den Aston Martin Cognizant ile de ilgilendi.

Crypto.com, FTX ve Coinbase gibi kripto para platformları bu yıl pazarlamaya para pompalıyor ve spor ligleri ve takımlarıyla anlaşmalar imzalıyor. Tom Brady, Gisele Bundchen ve Amitabh Bachchan gibi ünlüler de dahil oluyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X