Dao Maker Fiyat Analizi: Yüzde 50 Yükseliş Devam Edecek Mi?

Dao Maker Fiyat Analizi: Yüzde 50 Yükseliş Devam Edecek Mi?

Altcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Eylül 30, 2021 tarafından Mavi Neptün
65
Dao-Maker-Fiyat-Analizi-Yuzde-50-Yukselis-Devam-Edecek-Mi

Piyasanın önemli ön satışı platformu olan Dao Maker, son 10 günlük grafikte yüzde 50’nin üzerinde sıçrayış yaptı. Kaliteli projeleri ön satışla piyasaya çıkaran DAO, henüz hak ettiği yeri bulamadı. Coinmarketcap sıralamasında 336. sırada yer alan kripto para birimi zamanla hak ettiği yer bulacağı düşünülüyor.  21 Eylül’den bu yana yükselen kripto para birimi yüzde 50’yi aşan bir ralliye imza attı. Son 10 günde sadece 3 kırmızı mum yakan DAO, iyi bir yükseliş örneği gösterdi.

Dao Maker, ayı sezonunun sonlandığı Temmuz ayında son olarak 1,25 dolar noktasına kadar geri çekildi. 1,25 doları önemli destek yapan DAO, ara ara düzeltmelerle yükselişini sürdürdü. FED ve Evergrande haftasında 2 dolara kadar gerilese de toparlayarak 3 dolara çıkabildi.

DAO, son 24 saat içinde yüzde 45 artışla 19 milyon dolar yatırım aldı. Piyasa değeri ise 110 milyon dolar olan kripto para biriminde yükseliş piyasanın ilerlemesiyle doğru orantılı olabilir. Toplam arzının sadece 312 milyon olan para biriminin değerlenmesi zamanla olabilir.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X