DASH Teknik Analiz 27.04.2020

 DASH Teknik Analiz 27.04.2020

Bitcoin teknik analizimizden sonra sıradaki analizimizi DASH biriminde yapmaya karar verdik. DASH teknik analizimizde BTCTurk fiyatlandırmasını inceleyeceğiz. Biz bu yazıyı hazırlarken DASH değeri 585.6 TL civarlarında seyretmekte.

DASH Teknik Analiz

Virüsün etkilerinden etkilenen bir diğer birimde DASH oldu. Çok sert satışlar yedikten sonra tekrardan toparlanma ve yükseliş trendine giren DASH, 26 Nisan (dün) yine çok sert satışlarla karşı karşıya kaldı. Günlük bazda baktığımızda bugün birçok kripto parada yeşil değer yani yükseliş değeri görürken DASH %3 kırmızı olarak karşımıza çıkmakta.

Bu Düşüş Bir Alım Fırsatı mı?

Sorunun spesifik bir cevabı yok. Grafik yorumladığımız zaman Fibonacci’ye göre destek seviyesinin 580.50 seviyesi olduğunu görüyoruz. Direnç seviyesini ise 610 olarak görebiliriz. Önümüzde psikolojik bir hedefinde olduğunu kesinlikle görüyoruz. 600 seviyesinde satışların geleceğini emir listesinde de inceleyebiliriz. Şu anda kararsız bir durumda. Yükseliş trendinde bir anda satışlar geldi. Bu bir düşüş trendinin çağrısı olabilir. DASH yatırımınızdan önce biraz izlemek daha mantıklı olacaktır.

SON DAKİKA! Bitcoin haberleri
Güncel BTC Fiyatı: 1 BTC Kaç TL?
Tüm Hisse Önerileri İçin: Hisse Önerileri


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın