David Gokhshtein: DOGE Birçok İnsanı Bitcoin’e Girmesini Sağladı

David Gokhshtein: DOGE Birçok İnsanı Bitcoin’e Girmesini Sağladı

Altcoin Haberleri
Ekim 19, 2021 tarafından Merteren Alkis
29
david-gokhshtein-doge

PAC Protokolü CEO’su David Gokhshtein, en popüler meme para birimi  DOGE ‘nin en büyük kripto para birimi Bitcoin’e birçok insanı çektiğini Twitter’da söyledi.

“DOGE, birçok insanın Bitcoin’e girmesine izin verdi”

David Gokhshtein, tweetlerinde PAC Protokolü dışında sıklıkla diğer kripto para birimlerinden bahseder, geçmişte, Ripple’a bağlı XRP, DOGE ve Bitcoin hakkında oldukça sık konuşurdu.

Etkileyici ve eski Cumhuriyetçi kongre adayı Gokhshtein, diğer paraların yanı sıra meme kripto para birimlerini araştırıyor. Özellikle Dogecoin hakkında tweet atıyor ve Shiba Inu’yu (SHIB) araştırıyor.

Bugün DOGE hakkında bir tweet atarak 2013 yılında Bitcoin parodisi olarak başlayan bu para biriminin birçok kişinin Bitcoin’e girmesine izin verdiğini belirtti. İnternette mevcut olan birden fazla ücretsiz veriden bahsetti.

Mark Cuban, DOGE’yi  Savunuyor

Milyarder-yatırımcı, Shark Tank ortak ev sahibi ve Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, bir podcast yayıncısı ve bir Bitcoin maksimalisti olan Preston Pysh ile Twitter’da DOGE hakkında tartıştı.

Bundan önce Cuban, Twitter Spaces’ta canlı bir sesli sohbete katıldı. Orada son zamanlarda oldukça sık söylediklerini tekrarladı :

DOGE, kripto hakkında ucuz bir öğrenme yolu olarak kripto alanına harika bir giriş.

Yine de Cuban, Bitcoin’e de hayrandı, ancak bunun büyük bir değer deposu olduğuna inanıyor. Bitcoin’in Dogecoin’den farklı olarak bir ödeme birimi olarak başarılı olabileceğinden şüphe duyuyor.

Mark Cuban DOGE Yatırımı Yaptı

Cuban Dogecoin’in büyük bir hayranı olmasına rağmen, milyarder bu meme madeni parasına yalnızca yaklaşık 1.500 dolar değerinde yatırım yaptı. Son zamanlarda belirttiği gibi “sadece eğlence” amaçlı satın aldı.

Son zamanlarda birçok insanın DOGE’yi Mavericks çevrimiçi mağazasından bilet almak ve ürün satmak için kullanılacağını ve her ay Mavericks’ten DOGE satın almak için binlerce dolar harcadığını düşünüyorlar.

Oyun sezonu başlar başlamaz, harcanan Dogecoin ‘in miktarının önemli ölçüde artmasını bekliyorlar.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X