Demole, NFT Oyunlarını Blockchain’in Ötesine Taşıyor

Demole, NFT Oyunlarını Blockchain’in Ötesine Taşıyor

Altcoin Haberleri
Ekim 18, 2021 tarafından Merteren Alkis
78
demole

Demole , dünyadaki NFT teknolojisine dayalı ilk 3D rol yapma oyunudur ve oyna-kazan temelinde çalışır. Bir PvP ortamında oyuncu karakterlerini birbirine düşürür ve kampanya hikayeleri, kaynak işçiliği, arena savaşları, aşamalı yükseltmeler, patron savaşları, oyuncu tarafından işletilen bir öğe gibi üçlü A oyunlarında yaygın olan bir dizi popüler oyun mekaniğini bir araya getirir. Defi Monster Legends’ın kısaltması olan Demole, hem mobil odaklanması hem de oyuncuların istedikleri kadar para kazanmalarına izin verme özelliği sayesinde, blockchain oyunları ile blockchain dışı muadilleri arasındaki 300 milyar dolarlık boşluğu kapatan ilk proje olma özelliğini taşıyor.

Demole ile RPG Türü, Binance Smart Chain Üzerine Taşınıyor

Demole, bir oyuncunun beklediği özellikler yelpazesini sunarak geleneksel oyun pazarını blok zinciri tabanlı NFT alanıyla birleştirmeyi amaçlıyor. Grafiksel aslına uygunluk ve mobil uyumluluğun yanı sıra, buna popüler modern oyunlar, oyun içi iletişim, çeşitli içerik ve görevler ve günümüzün en popüler oyun türlerinden biri olan RPG’ler ile eşit düzeyde zengin bir hikaye dahildir.

Kripto para birimi alanının DeFi evi Binance Smart Chain (BSC) üzerine inşa edilen Demole, oyunculara oyun içi etkinlikler için düşük giriş engeli ve mütevazı gaz ücretleri sunuyor. Dahası, yakma ve gelir paylaşım modeli, Demole’den ve yerel $DMLG tokeninden yararlanabilecek olanların yalnızca oyuncular olmadığı anlamına gelir. Düzenli olarak planlanmış jeton yakma işlemleri, yerel jetonun değerini artırarak pasif sahiplerin oyunun popülaritesinden faydalanmasını sağlar. Sahipler ayrıca pasif getiriler biriktirmek için jetonlarını stake etmeyi de seçebilirler.

Demole’nin arkasındaki ekip, mobil oyun, blok zinciri geliştirme, pazarlama ve finans alanlarında uzun ve çeşitli geçmişlere sahiptir. Demole’nin gelişimi, dört farklı uzman ekip tarafından denetleniyor ve sorumlulukları blok zinciri geliştiricileri, dijital oyun sanatçıları, bir pazarlama ekibi ve bir finans ekibi arasında paylaştırıyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X