Dev Balina Yeni Avını Belirledi

Dev Balina Yeni Avını Belirledi

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 22, 2020 tarafından koindeks
34
dev-balina

Bitcoin sanıldığı kadar iyi saklanamıyor., çünkü her adımından, hamlesinden haberdar olan dev balina yeni avını belirledi ve en yakın takipçisi olarak arkasında yer alıyor. Joe007 Dev Balina; Bitcoin üzerinde short açacağının haberini duyurdu. Bitcoin üzerine yaptığı öngörülerin ilginç tarafı ise Bitcoin’in beklenilmeyen hareketini tahmin etmesi. Ünlü trader Joe007 adıyla biliniyor. Aralık ve Ocak ayları arasında Bitfinex üzerinden 20 milyon dolar kazanarak dikkatleri üzerine çekti.

Bitfinex Liderler Tablosunun Başında Yer Alan Dev Balina

Bitfinex başarılı olan kişileri bir pano üzerinde belirtiyor. Usta trader için boğa rallisi olmadığı sürece Bitcoin üzerinden short açmak oldukça mantıklı. Piyasa karışıklığından yararlanan trader, yeni alımları için beklemede olduğunu belirtti. Yeni yatırımlar için panik ortamı olmasını beklediğini öngörü olarak ifade ediyor.

Guggenheim Investments’a Göre Büyük Düşüş Bekleniyor

Scott Minerd; piyasalarda ileriki dönemlerde yaşanacak olan işsizlik, kriz, büyüme, kazanç ile ilintili donelere göre yaşanacak piyasa kargaşası bekleniyor. Guggenheim Investments yatırım sorumlusu olan Minerd’e göre bunun sonucunda imalat endeksi üzerinde düşüş yaşanacak.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X