Dev Bitcoin Borsası 2 Kez Çöktü

Dev Bitcoin Borsası 2 Kez Çöktü

Bitcoin Haberleri
Mayıs 21, 2020 tarafından koindeks
12
dev-bitcoin-borsasi

Dev Bitcoin Borsası 2 Kez Çöktü bu durum kullanıcılarını çileden çıkardı. Coinbase tüketici ürünleri mühendisliğinin başkanı olan Jesse Pollak, Bitcoin borsasının çökmesinin ardından açıklama yapıyor. Yoğun ve önemli olan dijital para bosası, Bitcoin’in iki kez çökmesini ortaya koyuyor.

Dev Bitcoin Borsası 2 Kez Çöküşe Uğradı

Dev bitcoin borsası iki kez çöktü. Bu çöküşün ardından Coinbase yetkilisi olan Jesse Pollak açıklamalarda bulunuyor. Coinbase yetkilisi Jesse Pollak yayınladığı blog yazsında, 29 Nisan tarihinde yaşanan ilk borsanın kitlenmesi olayında başlangıcında ilk veritabanlarına isabet edilmiş olan yeni bağlantılarda meydana orandaki gelen artıştan kaynaklandığını dile getiriyor.

Dev bitcoin borsası iki kez çöktü. Dev Bitcoin borsası fiyatların pahalanmasının ardından çöküşe uğruyor. Bunun nedeni ise Coinbase yetkilisi Jesse Pollak’a göre durumun düzeltilmesine yönelik yapılan girişimlerin birçoğunun başarısız olduğu görülüyor. Bu nedenle kullanıcılar da gün boyunca devam eden 2 ayrı dönemde Coinbase’ye erişmekte sıkıntı yaşıyorlar. Diğer bir dev borsa çöküşü ise 9 Mayıs tarihinde yaşanan trafikteki dalgalanmalardan kaynaklandığını dile getiriyor. Bu açıklamaların ardından Coinbase yetkilisi Jesse Pollak gelecekte de aynı şekilde yaşanabilecek olayları önlemek amacıyla bir takım iyileştirmelerde bulunulduğunu dile getiriyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X