Düzenleyiciler, Politikacılar ve Medya Neden Kriptoyu Sevmiyor?

Düzenleyiciler, Politikacılar ve Medya Neden Kriptoyu Sevmiyor?

Kripto Para Haberleri
Ekim 31, 2021 tarafından Ömer Dursun
73
duzenleyiciler-politikacilar-medya-kriptoyu-sevmiyor

Düzenleyiciler, politikacılar ve medya kriptoyu sevmiyor. Çok azımız, özellikle Bitcoin (BTC) ve genel olarak kripto para birimlerinin sıklıkla maruz kaldığı çifte standarda yabancıyız. Kripto genellikle ana akım medyada yer alma veya yetkililerin açıklamaları söz konusu olduğunda, eski finansal sistemden adil olmayan, daha yüksek bir standartta tutuluyor gibi görünüyor.

Cryptonews.com ile konuşan sektör oyuncularına göre, bunun çeşitli nedenleri var, ancak özellikle iki tanesi vurgulanmaya değer. Birincisi, eski finansal sistem ve onun siyasi temsilcileri, hegemonyasına kriptoyu bir tehdit olarak görürken, ikincisi ise kurulu düzen içindeki birçok kişinin kriptonun yeniliğine ayak uyduramaması.

Düzenleyiciler, politikacılar ve medyanın kripto eleştirisi

Bununla birlikte, Bitcoin ve kriptonun çeşitli alanlarda eşitsiz muamele gördüğünü görmeye devam etsek de, çoğu sektör katılımcısı durumun zaman içinde değişeceği konusunda umutlu. Daha fazla kripto para birimi benimsendiği ve kripto ile ilgili daha fazla eğitim verildiği için, gelişmekte olan sektör çifte standartlardan ve haksız muameleden o kadar az zarar görecektir.

rusya-kripto-paraMevcut finansal sistemin dünyanın fiili güç merkezi olduğu ve kriptoyu gerçek bir tehdit olarak gördüğü düşünüldüğünde, kripto varlık endüstrisi mevcut durumu değiştirmek ve gelecekte eşitsiz muameleden kaçınmak için gerçekte ne yapabilir?

Yaptığını yapmaya devam et. Daha fazla insanın yatırım yapmasını ve kriptonun gelişmesine izin vermek için temsilcilerine bağırmaya devam edin” diyen GuardianCircle kurucusu Mark Jeffrey, düzenleme yoluyla onu boğmaya yönelik devam eden girişimlere rağmen kriptonun nihayetinde gelişeceğini de sözlerine ekledi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X