Elrond, Romanya’da İlk E-Para Lisans Sahibi Oldu

Elrond, Romanya’da İlk E-Para Lisans Sahibi Oldu

Altcoin Haberleri
Ekim 13, 2021 tarafından Merteren Alkis
67
elrond-romanya

Yerel token EGLD tarafından desteklenen çok amaçlı bir blockchain ekosistemi olan Elrond, 2021’deki en önemli M&A anlaşmasının ayrıntılarını paylaştı.

Elrond, EEA e-para Lisansı Satın Alacak

Elrond temsilcisinin web sitesinde ve sosyal medya kanallarında paylaştığı resmi açıklamaya göre, girişim Capital Financial Services SA’yı (Twispay olarak bilinir) satın alacak.

Twispay, dijital nakit havalelerini mevzuata uygun bir şekilde işlemesine izin veren bir e-para lisansının sahibidir. Bu nedenle Elrond, mevzuata %100 uyumla perakende ödemeler segmentine doğru genişleyecektir.

Twispay, Visa ve Mastercard ittifaklarının ana üyesidir. Güçlü ve canlı bir tüccar topluluğu geliştirmiştir: örneğin, Romanya’nın en büyük havayolu şirketi olan Blue Air’in resmi ödeme sağlayıcısıdır.

Elrond Network CEO’su Beniamin Mincu, bu satın almanın şirketinin geniş bir hizmet paketini düşük maliyetli ve meşru bir şekilde sunmasına izin vereceğini vurguluyor:

Elrond’un amacı, yüksek bant genişliği, düşük gecikme süresi, şeffaf bir finansal sistem için altyapı oluşturmak ve herkese her yerden bu sisteme kolay erişim sağlamaktır.  Bunu başarmak için, Avrupa yasaları tarafından tanımlanan çevre içinde tamamen uyumlu bir şekilde çalışmak için düzenleyicilerle proaktif olarak çalışıyoruz.  Kullanıcılar, tüccarlar, şirketler ve para kurumları, neredeyse anında ödeme süreleriyle, şimdi ödediğimizden 100 kat daha az maliyetle, tam şeffaflık ve daha yüksek güvenilirlikle para akışı gerçekleşirse önemli ölçüde fayda sağlar.

 

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X