En Büyük Para Ethereum Alıyor

En Büyük Para Ethereum Alıyor

Ethereum Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 20, 2020 tarafından koindeks
25
en-buyuk-para-ethereum-aliyor

Kripto para cephesinde yeni gelişmeler devam ediyor. 75 milyar dolar değerindeki yatırım için Bitcoin izin verdi. Renaissance Technologies; dünyada bulunan serbest yatırımlar arasında en büyük olanı ve oranlara göre en büyük para ethereum alıyor olacak. Bitcoin tarafından aldığı izin ile vadeli işlem için yapılan anlaşmalarda işlem yapamacak. Renaissance Technologies tarafından işlem yapılacak fonu Medallion fonu olduğu biliniyor.

The Block Haberinde Son Durum

The Block tarafından verilen habere göre; SEC belgesinin kapsamından edindiği verilere göre, Renaissance Technologies fonu olan Medallion Funds tarafından, Bitcoin’in vadeli işlemlerine ait sözleşmelerin CME üzerinde satın alınacağı gündemde. The Wall Street Journal haberine göre 10 milyar dolar yatırım değerine sahip olan Medallion Fonu’nun en kötü piyasa şartlarında dahi %24 kâr marjına ulaştığı bildirildi.

Fonu Ödüllü Matematikçi Yönetiyor

1982 yılında James Simons tarafından kurulan şirket fonu içerisinde şirketin çalışanları dışında kimse yer almıyor. James Simons bilindiği üzere ödüllü bir matematikçi ve Medallion fonu 1988-2018 yılları arasında %40 kâr marjıyla yüksek getiriye sahip.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X