Eski NBA Yıldızı Kris Humphries Chainlink’i Övdü

Eski NBA Yıldızı Kris Humphries Chainlink’i Övdü

Kripto Para Haberleri
Temmuz 14, 2020 tarafından koindeks
20
chainlink

Chainlink’in son aylarda yaşadığı patlayıcı ralli, eksi NBA oyuncularından olan ve bir dönem Kim Kardashian ile de evlilik yaşayan Kris Humphries tarafından da fark edildi. Söz konusu kripto varlık bu dönemde üst fiyat performansı gösterirken, altcoine de destek veren bu teknoloji, sektörün önde bulunan firma ve girişimleri tarafından da benimsendi.

Olumlu Değerlendirme

Daha önce kariyerinde Atlanta Hawks, Dallas Mavericks ve Toronto Raptors maceraları bulunan eski basketbolcu Kris Humphries, yaptğı 9 Temmuz tarihli yorumda, Chainlink hakkında 7 Nisan’da yayınlanan ilk tweet’in ardından 45’i aşkın ek ortaklık açıklandığına, referans verilerinin 29’dan 31’e çıktığına ve fiyatının da % 145 yükseldiğine vurgu yaptı. Bu alanın uzun süreli bir oyun olduğuna dikkat çeken Kris Humphries, bu kısa vadeli kazançların ise etkileyici olduğunu belirtti.

Bu yorumlarda Chainlink’in gerek kullanım gerekse de fiyat bakımından katlanarak büyüdüğünü gösteren bir işaret olarak algılandı.

Kullanım ve Destek Artıyor

Kris Humphries tarafından yapılan bu açıklamalar, Chainlink hakkındaki iyimser düşünceyi arttırırken, dünyanın dört bir tarafından güçlü desteklerde Chainlink’e sunuldu. Bu kapsamda kripto kredisinin devlerinden olan Nexo ile Chainlink’in bir araya geldiği ve işbirliği içinde çalıştığı açıklandı.

Yine, benzer şekilde Çin Blockchain Servisi olan ve ülkenin önde gelen banka ve teknoloji şirketlerini kapsayan devlet destekli blockchain girişimi BSN’de, Chainlink hatlarından faydalanmaya başladı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X