Ethereum ve Bitcoin Önümüzdeki Haftalarda Güçlenecek! İşte Sebebi

Ethereum ve Bitcoin Önümüzdeki Haftalarda Güçlenecek! İşte Sebebi

Bitcoin Haberleri
Ekim 15, 2021 tarafından Ömer Dursun
49
ethereum-bitcoin-guclenecek

Ethereum ve Bitcoin’de neler oluyor? Bir piyasa stratejisi ve araştırma firması olan FSInsight tarafından hazırlanan bir rapora göre, Ether, bir aylık düşük performansın ardından Bitcoin üzerinde kazanmaya başlıyor ve Eylül ayının en yüksek seviyesinin 4.027 dolardan yeniden test edilmesini öneriyor.

FSInsight, Ether’in “piyasa değeri hakimiyet tablosundaki kırılma göz önüne alındığında piyasa değerinde zemin kazanmaya başladığının kanıtlarını gösterdiğini” söyledi.

Ethereum ve Bitcoin’de neler oluyor?

FSInsight, hem Ether hem de Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda güçlenmeye devam etmesi gerektiğini ve “teknik olarak yakın vadede her ikisine de sahip olmanın doğru göründüğünü” söyledi.

Firmanın Bitcoin’deki ilk yukarı yönlü hedefi 61.000 dolara yakın ve hemen ardından bu yılın başlarındaki 64.860 dolar civarındaki en yüksek seviyeleri test ediyor.

FSInsight daha önce 1 Ekim’de kripto piyasalarında görülen kazanımların teknik olarak önemli olabileceğini iddia etmişti.

Bitcoin, yayın tarihi itibarıyla yaklaşık 59.520 dolar ve Ether ise 3.775 dolardan işlem görüyordu.

FSInsight, “Eylül’ün en yüksek seviyelerinin aşılarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşılması bekleniyor” dedi.

Geçtiğimiz dönemdeki bazı analizler ise Bitcoin’in 100.000 dolara kadar çıkabileceğini ön görmüştü. Ancak yatırımcıları yine de temkinli yaklaşıyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X