Ethereum Değer Kazandı

Ethereum Değer Kazandı

Kripto Para Haberleri
Nisan 27, 2020 tarafından koindeks
13
ethereum-deger-kazandi

Dijital para değerlerinden biri olan Ethereum halihazırda %4 değer artışı yaparak diğer sanal para birimlerine göre daha çok artış yaptı. Bitcon ise %0,7 civarında artış gösterdi.

Bu ayki genel durum yükseliş şeklindeydi. Ether 193 dolar olan değere ulaşmadan işlem hacmi 188 dolardan 10 dolar artarak yükseliş eğimine girdi. Aynı gün tüm dijital varlıklar 195 dolar civarında seyretti.

Etherin Nisan fiyat Eğrisi

Ethereum 200 dolar kritik seviyesine yaklaştı.Tüm sanal para birimlerinden daha fazla yükselişte olmasının nelere neden olacağı belirsizliğini korumaktadır. Fakat tüm sanal paralarda genel bir değer artışı olduğu görülmüştür. Sadece Ethereum için bu değer artışı diğerlerine göre daha çabuk olmuştur.

Bitcoin’in sistemsel varlığı haftanın büyük bölümünde düşmüştür. Bunun altında yatan farklı nedenler vardır. Ethereum 2.0 yöneticisi Danny Ryan’ın “tamamen sıkıştırmak” gerçekleştiğini ifade ettiği güncel bir versiyon bildirmesi olabilir.

Haziran ‘2020 muhtemelen fazla kullanıcılı inceleme ağı için optimist bir öngörü olabilir. Fakat o vakitler içinde pazara sunma gerçekleşebilir.

Test edilecek bu inceleme ağının en az üç ay boyunca sorun çıkarmadan çalışması gerekiyor bu durumda bize her şeyin Eylül’2020 de netleşeceğini gösteriyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X