Ethereum Kurucusundan Beklenen Haber Geldi

Ethereum Kurucusundan Beklenen Haber Geldi

Kripto Para Haberleri
Haziran 30, 2020 tarafından koindeks
28
ehereum-kurucusundan-beklenen-haber-geldi

Son dönemde oldukça durgun olan kripto para piyasasını heyecanlandıran haber şuan itibari ile dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un kurucularından olan Charles Hoskinson’dan geldi.

Cardano İçin Heyecanlı Bekleyiş Başladı

Charles Hoskinson ilk olarak Ethereum kurucuları arasında yer almış fakat daha sonra kendi projesi için Ethereum ekibinden ayrılarak Cardano’yu kurmuştu. Cardano’da fena işler yapmayanCharles Hoskinson şuan itibari ile en büyük 11. Kripto para birimi olan Cardano’yu daha yukarı çekecek hamlesini yaptı.

Charles Hoskinson tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklama ile yatırımcıların çok uzun bir süredir bekledikleri Shelley ağına kısa sürede geçileceği açıklandı. Yapılacak bu değişiklikle birlikte Proof-of-Staking konsensüs modeline geçecek olan Cardano’nun gerçekleştirilecek güncelleme sonucunda ciddi anlamda fiyat ve performans artışı yaşayacağı iddia ediliyor.

Ethereum Kurucusundan Beklenen Haber Geldi

2020 Yılı Cardano İçin Rekor Yılı Olabilir

Haberlerin duyulması ile birlikte Cardano’da yüzde 7 civarında bir artış yaşandığı görülüyor. Uzmanlar Shelley ana ağının gelmesi durumunda Cardano için 2020 yılının çok büyük bir yükseliş yılı olabileceğini ifade ediyor.

Bu noktada Cardano için 2020 yılı en karlı kripto para olabilir. Son dönemde kripto para piyasasının oldukça durgun olmasına rağmen Cardano için bu haberin gelmesi durumunda rekor artışların yaşanabileceği belirtiliyor. Resmi açıklamanın ise kısa sürede yapılabileceği ifade ediliyor. Açıklama sonrasında fiyat artışının yüzde 300’leri bulabileceği ön görülüyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X