Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde!

Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde!

Ethereum Haberleri
Ekim 30, 2021 tarafından Ömer Dursun
99
ethereum-tum-zamanlarin-en-yuksek-seviyesinde

İkinci en büyük kripto para birimi olan Ether, en çok kullanılan blok zinciri ağını çevreleyen yükseliş hissi üzerine Cuma günü 4.400 doların üzerine çıkarak rekor kırdı.

Dijital varlık, Mayıs ayında bir önceki rekor olan 4.379.62 doları geçerek %4.8’e varan artışla 4.459.20 dolara yükseldi.

Binance Coin ve Solana dahil olmak üzere diğer tokenler de toplandı. CoinGecko.com’dan alınan verilere göre, Ether şu anda 520 milyar dolardan fazla değere sahip.

Ethereum Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı

Ether’in son dönüm noktası, dijital tokenin bu yıl boyunca perakende ve kurumsal yatırımcıların alana olan ilgisinin artmasıyla altı kat artışla Bitcoin’den çok daha iyi performans göstermesiyle geliyor.

Ether, binlerce merkezi olmayan uygulama için kullanılan baskın blok zinciri olan bağlı Ethereum Ağı’nın temelini oluşturur. Sistem, daha hızlı ve daha enerji verimli hale getirmek için tasarlanan başarılı bir yükseltmeden sonra bu hafta daha da güçlendi.

Bybt verilerine göre, Ether’deki olağanüstü vadeli işlemler Mayıs zirvesini aşarak 12,5 milyar dolara yükseldi ve yeni bir rekor kırdı. Bitcoin’e benzer şekilde, fonlama oranları -veya bir yükseliş bahsini açık tutmanın maliyeti- bu ay çevrim içi borsalarda yükseldi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X