Ethereum Yükselirken Önemli Seviyeler Neresi?

Ethereum Yükselirken Önemli Seviyeler Neresi?

Ethereum Haberleri Kripto Para Haberleri
Eylül 27, 2021 tarafından Mavi Neptün
61
Ethereum-Yukselirken-Onemli-Seviyeler-Neresi-

Kripto dünyası geçtiğimiz haftayı büyük kayıpla geçirdi. Yüzde 50’yi gören düşüşleri yaşayan kripto varlıklar zor anlar yaşadı. Market değeri 2 trilyon doların altına düşerek 300 milyar doları geçen bir zararı gördü. Ethereum para birimi de düşüşe direnemedi. Önemli destek seviyelerini test etti.

Ethereum geçtiğimiz haftada kayıp yaşayan varlıkların başında geldi. 1 aylık yükselişin ardından 1.000 dolarlık düşüş gördü. Son olarak dün 2.750 dolara iğne atan Ether, buradan alıcı buldu. Güçlü destek seviyesinden yeniden çıkışa geçti. Yeni haftaya ise 3 bin doların üzerinde başlangıç yaptı. Ana destek noktasından uzak duran Ethereum, piyasa değerini ise 350 milyar doların üzerine taşıdı.

Ether’de yükselişin devam etmesi için 3.200 doların geçilmesi önemli. Önündeki en yakın direnç olarak 3 bin 200 dolar noktası duruyor. Günlük yapacağı kapanışla yeniden yükselişin fitilini ateşleyebilir. Haberi yaptığınız esnada ETH 3.000 ile 3.165 dolar arasında hareket ediyor. Günlük işlem yapanların yakından takip etmeleri gerekir. Terste kalmamak adına destek ve direnç noktalarına dikkat edilmeli.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X