Ethereum’da Short Zamanı

 Ethereum’da Short Zamanı

Popüler kripto traderi olan DonAlt, Ethereum’un, Bitcoin halvingi sırasında Bitcoin’in arkasından gideceğini düşünmüyor. Bitcon’in 2020 yılındaki fiyat hareketliliğini büyük bir doğrulukla tahmin eden kripto para birimi olan traderi Donald, Ethereum’u shortlamak için iyi bir fırsatın BTC rallisinin yarılanmasının etkisiyle yakalanacağını düşünüyor. Ethereum’da short zamanı başladı.

Bundan dolayı da BitMEX üzerinden Ethereum için düşüş başlayabilir. Etherenum düştüğü sırada da siz kazanabilirsiniz. Piyasalara bakıldığında Ethereum şu anda haftalık grafikte büyük bir direnç göstererek düşüş durumunu güçlendiriyor.

Ethereum, 2020 yılının ilk yedi haftasını %112 artış ile geçirmişti. Analistlere göre Ethereum’un 440 $ olabileceği tahmin ediliyor. Ayrıca 14 Şubat tarihinde en yüksek seviye olan 287 dolarlık seviyeye de yükseldi. 12 Martta ise piyasadaki büyük porno film çöküş ile bugüne kadarki en büyük çöküsünü yaşadı. Eğer bu büyük düşüşten kurtulmayı başarırsa da trader lider altcoinin ilerletmesini beklemiyor.

Bitcoin Hakimiyeti Artıyor

DonAlt’a göre ayrıca Bitcoin hakimiyeti Endeksi de büyük bir yükseliş ile şuan trendde. Ethereum, şimdiye kadarki en yüksek pazar payı seviyesine % 31,17 ile 19 Haziran 2017 tarihinde ulaştı.

SON DAKİKA! Bitcoin haberleri
Güncel BTC Fiyatı: 1 BTC Kaç TL?
Tüm Hisse Önerileri İçin: Hisse Önerileri


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın