Etherum’un Yakında 250 Dolar Seviyesine Kadar Yükselmesi Yönünde Engel Yok

Etherum’un Yakında 250 Dolar Seviyesine Kadar Yükselmesi Yönünde Engel Yok

Bitcoin Haberleri
Nisan 27, 2020 tarafından koindeks
6
ethereum

Kripto para pazarında Etherum liderliğini sürdürüyor. Pazara belirsizlik hakim olsa da yılın başından bu yana iyi bir eğilim takip eden Etherum ilerlemeye devam ediyor. Son 24 saat içinde Yükselmeye devam ederek Etherum başarıyla büyük bir direnişi kırdı. Etherum’un kısa dönemde 200, uzun dönemde ise 250 dolar olacağı tahmin ediliyor.

Yatırımcılar Temkinli Hareket Ediyor

Sert bir toparlanma ardından pazar durgun olsa da Etherum durmadan ilerlemeye devam ediyor. Diğer dijital para birimlerinden olan Bitcoin ve XRP son 24 saatte bir değişim görmezken, Etherum %4 oranında yükseldi. Bu yükseliş Whale Alert isimli bir hesaptan yakalandı ve balina hareketine denk geldi. 195 dolar direncini başarıyla kıran Etherum’un 200 dolar üzerine çıkacağı bekleniyor. Etherum’un FOMO aşamasına girmesi muhtemel bir olasılıktır. Çünkü 200 dolar direncinin kırılması ile altkoinin değeri arttı ve Bitcoin’in yarılanmasının neden olduğu bir pazar rallisi oluştu.

Birçok analistin Etherum’un liderliğine ikna olmasına reğmen bazı analistler de yükselen kama değerinden endişe duyuyor. Bu bir düşüş paterni olarak anlamlandırılıyor ve endişe kaynağı olarak görülüyor. Ama dijital para 200 dolar hacmine ulaşacak olursa bu durum kolayca geri döndürülebilir.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X