Fargo Coin Yorumlar

fargo coin yorumlar
fargo coin yorumlar
Daha Fazla Göster

Fargo Coin Yorumlar Blockchain’de ağdaki tüm katılımcılar aynı defteri senkronize ederek küresel birleştirme sağlar. Fargo Coin 2021 sisteminde her katılımcının kendi hash zinciri ve hash ağacı vardır. Hash değeri, katılımcının veya herhangi bir belgenin kimliği olan her katılımcının benzersiz imzasını taşır. İmza sayesinde karşılıklı işlemler yapılabilmektedir. Ağ katılımcılarının verileri yerel olarak kaydedilir ve veriler, yapmak istedikleri işlemlere göre dağıtılmış hash tablosu (DHT) ile paylaşılır. DHT, doğrulama açısından blok zincirine çok benzer, yani tüm düğümler fikir birliği sağlar. DHT üzerinde yasadışı bir işlem yapılmaya çalışılırsa, işlem DHT’ye kaydedilmeyecektir.

Fargo Coin‘in en önemli özelliği, merkezi kontrol olmaksızın kamuya açık verilerin paylaşılması olarak açıklanabilir. Örneğin, gelecekte tamamen merkezi olmayan bir Wikipedia hayal edin. Bildiğiniz gibi Facebook kullanıcı verilerini kullanıyor veya satıyor. Fargo Coin ile Facebook gibi bir aracı olmadan sosyal ağlar oluşturulabiliyor. Şu anda Fargo Coin tabanlı Clutter adlı Fargo Coin Twitter benzeri bir uygulama var. Fargo Coin, eşit kullanıcı erişimi ile eşler arası (P2P) uygulamaları çalıştırarak tedarik zinciri ve şirket içi bilgi paylaşımı için kullanılabilir. Fargo Coin’in CEO’su, merkezi olmayan veri ve bilgi paylaşımı çalışmalarının devam ettiğini vurgulayarak sık sık bu konuya vurgu yapıyor.

Fargo Coin Geleceği

Veriler tüm DHT ile paylaşıldığı için hassas işlemlerde Fargo Coin kullanılmasını önermiyoruz. Fargo Coinler açısından bakıldığında TOR gibi anonimliği garanti eden uygulamalar geliştirmenin mümkün olduğu söyleniyor. Fargo Coin, büyük dosyalar için uygun değildir, çünkü her birim kendi verilerini içerir. Yani başkalarının büyük dosyalarını indirmenize gerek yok. Son olarak, veri doğruluğuna dayalı mantıksal doğrulukla çalışan uygulamalar, Fargo Coin’in doğası gereği ağ için uygun değildir.

Fargo Coin Analiz

Şu anda, Fargo Coin‘den bildiğimiz gibi, geliştiriciler jeton yazdırmayı önermiyor. Blok zincirine çift ödeme gibi sorunlara çözümler küresel mutabakatla belirlendi. Fargo Coin ile yaklaşımımızı değiştirmemiz gerekiyor. Fargo Coin ekibi, gelecekte para birimleri hakkında bir teknik inceleme yayınlayacağını duyurdu.

Fargo Coin yorumlar adlı makalemizin sonuna geldik. Kripto para dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizde bulunan içeriklere göz atabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.