Meme Coin Floki Inu Londra’da Reklam Vermeye Başladı

Meme Coin Floki Inu Londra’da Reklam Vermeye Başladı

Altcoin Haberleri
Ekim 27, 2021 tarafından Ömer Dursun
94
floki-inu-reklam

Floki Inu reklam ile yatırımcı topluyor. Elon Musk’ın köpeğinin adını taşıyan dijital bir token, Londra’nın toplu taşıma sisteminde büyük bir reklam kampanyası başlattı.

“Doge’u kaçırdın mı? Floki al” başlıklı reklam, Floki Inu tokeni etrafında coşkuyu artırmak için son haftalarda İngiltere başkentindeki Metro istasyonlarında, trenlerde ve otobüslerde göründü.

Grubun kendisini Sabre takma adıyla tanımlayan pazarlama başkanına göre, marka kampanyası tokeni “meşrulaştırmayı” ve satın almak için ortalama tüketicinin güvenini artırmayı hedefliyor. “Bu oyunda bir sürü dolandırıcı var” dedi.

Floki Inu reklam ile yatırımcı topluyor

Floki Inu’nun organizatörleri geçen ay Medium’da “Bu reklam kampanyaları birlikte yürütülecek ve Londra toplu taşıma sistemine tam bir saldırı olacak” dedi. Madeni paranın destekçileri, Los Angeles şehir merkezindeki reklam panolarında reklam vermek için anlaşmalar yaptıklarını ve Japonya, Çin ve Rusya gibi ülkelere baskı yapmayı planladıklarını söylüyorlar.

Madeni paraların halka doğrudan pazarlanması, düzenleyicilerin kripto reklamlarına odaklanmasını yoğunlaştırması muhtemeldir. Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesi, kripto girişimlerinin destekleyicilerini dizginlemek için daha fazla yetkiye ihtiyacı olduğunu söylerken, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu başkanı Gary Gensler, yatırımcıları ” dolandırıcılık ve suistimalden korumak için” Kongre’ye çağrıda bulundu.

Ulaşım ağını işleten Birleşik Krallık devlet kurumu Transport for London, “reklamlarının Birleşik Krallık’ta yayınlanmaya uygun olmasını sağlamak müşterinin yükümlülüğü” olduğunu söyledi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X