Elon Musk’ın Köpeğinin Adını Taşıyan Kripto Para %2400 Arttı

Elon Musk’ın Köpeğinin Adını Taşıyan Kripto Para %2400 Arttı

Altcoin Haberleri
Ekim 9, 2021 tarafından Ömer Dursun
87
flokinomiks-yuzde-2400-artti

Elon Musk’ın hayranları, köpeğinin adını taşıyan bir kripto para birimi üretti ve son bir haftada Flokinomiks yüzde 2400 arttı.

CoinMarketCap verilerine göre, Pazar günü işlem görmeye başlayan Dogecoin benzeri Flokinomiks, Çarşamba günü erken saatlerde 0,000002254 dolara gidiyordu. Bu kulağa çok fazla gelmese de, önceki 24 saate göre yüzde 2400 değerinde bir artış.

Flokinomiks yüzde 2400 ile rekor kırıyor

Flokinomiks, adını Elon Musk’ın köpeği Floki’den almıştır. Floki köpek ırkı bir Shiba Inu’dur: Dogecoin’in maskotu olarak hizmet eden aynı tür köpek aynı zamanda Elon Musk’ın bu yılın başlarında ünlü bir şekilde tanıttığı “meme” kripto para birimi.

Musk’tan gelen heyecanla birlikte Dogecoin Nisan başında 0,06 dolardan Mayıs’ta 0,74 doların zirvesine yükseldi. Musk, Saturday Night Live’da bu konuda şaka yaptıktan sonra kripto para düştü ve şu anda yaklaşık 0.26 dolardan işlem görüyor.

shiba-inu-dogecoin-alacaklarMusk, Flokinomiks hakkında açık bir şekilde konuşmadı ancak bu, kripto para biriminin yaratıcılarını ve hayranlarını, kaçınılmaz olarak fiyatını yükseltecek olan ipuçları almaktan alıkoymuyor.

Flokinomiks Reddit forumunda bir kullanıcı, “Elon’un köpeğinden sonra bu isim verildi, bu yüzden Elon’dan bir tweet alacağız ve çok sert bir şekilde Ay’a çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X