FTX, Solana NFT Projelerini Destekliyor

FTX, Solana NFT Projelerini Destekliyor

Kripto Para Haberleri
Ekim 2, 2021 tarafından Merteren Alkis
100
ftx-solana-nft-projelerini-destekliyor

FTX, SOLANA NFT PROJELERİNİ DESTEKLİYOR

FTX, Degen Ape Academy, Aurory, Thugbirdz ve Solana Monkey Business gibi ünlü Solana NFT projelerini destekleme planları hakkında tweetler paylaşıyor.

FTX kısa süre önce Twitter aracılığıyla, zincirler arası NFT pazarında, farklı çizgi film maymunlarından oluşan bir koleksiyon olan Degen Ape Academy ve yeni piyasaya sürülen Galactic Geckos dahil olmak üzere bir dizi Solana NFT projesini desteklediğini duyurdu. FTX , bu yılın başlarında SOLSEA adlı yeni NFT platformunu duyurmuştu. Şirket, piyasa değeri, taban fiyat ve hacme dayalı olarak NFT projelerini desteklemeyi seçiyor. Art Blocks ve Bored Yacht Ape Club gibi Opensea NFT koleksiyonlarını da yakında desteklemesi bekleniyor.

FTX NFT PLATFORMU

Şirket, bu yılın başlarında SOLSEA adlı yeni NFT pazarını duyurdu. Kullanıcılar FTX.US sitesinden kayıt olabilirler. FTX.US etki alanında yalnızca FTX.US alanında kullanılabilecek para yatırma ve çekme işlemleri, kullanıcıların Opensea veya Solanart gibi eşler arası platformlardan FTX pazarına harici NFT’leri yatırmasına olanak tanır.

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X