Fundstrat Ethereum’un Yakında 4.900 Dolara Yükseleceğini Söyledi

Fundstrat Ethereum’un Yakında 4.900 Dolara Yükseleceğini Söyledi

Ethereum Haberleri
Ekim 15, 2021 tarafından Merteren Alkis
71
ethereum-hashrate

Araştırma şirketi Fundstrat, yakın zamanda yayınlanan notunda, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, büyüyen merkezi olmayan finans endüstrisi nedeniyle yakın gelecekte 4.900 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor .

Ether 4.030 $ fiyat seviyesini aşmayı başarırsa, Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesini görebilir. Böyle bir durumda, firmanın analistlerine göre yenilenen ivme, Bitcoin rakibini yeni zirvelere itebilir.

Eylül ayının en yüksek seviyelerinin aşılması ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine ivme kazandırılması bekleniyor.

Ethereum, fiyatı üç haftadan kısa bir süre içinde yaklaşık %33 oranında düşmeden önce 3 Eylül’de kısa bir süreliğine 4.000 dolar seviyesini aştı.

ethereum

Birkaç hafta Bitcoin’in gerisinde kaldıktan sonra, Ethereum son iki gün içinde büyük ivme  kazanmaya başladı ve Fundstrat, büyüyen pazar payının artan kripto talebini gösterebileceğine inanıyor.

Ether fiyatı 12 Mayıs’ta 4.356 Dolar’da zirve yaptı ve ardından daha geniş piyasa satışlarının ortasında sadece 12 gün içinde 1.700 Dolar seviyesine geriledi.

Piyasa, yatırımcıların bu Ekim ayında ticarete başlaması beklenen birkaç Bitcoin ETF’sinin yürürlüğe gireceğini tahmin ediyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X