Galatasaray NFT Satışa Çıkıyor

Galatasaray NFT Satışa Çıkıyor

Altcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Eylül 27, 2021 tarafından Mavi Neptün
25
Galatasaray-NFT-Satisa-Cikiyor-

Kripto piyasasına giriş yapan Galatasaray Token şimdi ise NFT pazarına açılıyor. Chiliz ile anlaşarak kripto dünyasına merhaba diyen Galatasaray’ın, bu seferde NFT platformuna açılarak önemli bir adım attığını söyleyebiliriz. 1 Ekim günü piyasaya çıkacak olan NFT koleksiyonu için kulüp Shirtum ile anlaştı. Galatasaray NFT ile kulüp adına önemli bir girişimde bulundu.

Kripto dünyasının gelişim göstermesiyle birlikte spor kulüpleri de bu alanda kendini göstermeye başladı. Hem ülkemizde hem dünyanın birçok yerinde taraftar Token’ları piyasaya çıktı. Bunlardan biri de Galatasaray’ın fan Token’ı. Galatasaray şimdi ise NFT pazarında yer alacak. Ali Sami Yen isminde bir NFT koleksiyonu oluşturulacak. Koleksiyon Iconic, Legendary ve Mythical şeklinde 3 bölümden meydana geliyor.

Türkiye’nin önde gelen spor kulübü NFT için Shirtum platformu ile anlaştı. Shirtum, blockchain ve NFT alım satım hizmeti sunan bir platforma sahip. Anlaşma sonrası Shirtum, 1 Ekim günü Galatasaray adına NFT koleksiyonunu satışa çıkaracak. Satılacak NFT ayrıca Galatasaray’ın resmi internet site üzerinden de alınabilecek.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X