Galaxy Digital CEO’su BTC’nin Rakiplerini Paylaştı

Galaxy Digital CEO’su BTC’nin Rakiplerini Paylaştı

Kripto Para Haberleri
Temmuz 1, 2020 tarafından koindeks
7
mike-novogratz

Dünyaca ünlü şirketlerden biri olan Galaxy Digital’in CEO pozisyonunda olan Mike Novogratz, Bitcoin’in rekabet ettiği para birimlerini açıkladı. Novogratz, BTC’nin altın dışında Beyond Meat ve Tesla ile rakip olduğuna inandığını söyledi. Bitcoin ile ilgili yorumlar yapan analistler çekişme halinde olsa da Galaxy Digital şirketinin CEO’su, Bitcoin’in asıl rakiplerinin Tesla ve Beyond Meat türündeki şirketler olduğunu ifade etti.

Tesla’nın Yükselişi Heyecan Verici

Kasım ayında ABD’de yapılacak seçimin sonucunun hisseleri yüksek oranda etkileyeceğini söyleyen Novogratz, Demokratların adayı olan Joe Biden’in seçilmesi halinde hisselerde büyük satış yaşanabileceğini söyledi. Diğer alt koinler hakkında da yorum yapan Novogratz, koinlerin Bitcoin ile birlikte hareket etmesine anlam veremediğini söyledi.

Tesla’nın heyecan verici yükselişi hakkında konuşan CEO, 2017 yılındaki kripto mani ile karşılaştırma yaptı. 30 Haziran tarihine kadar Tesla’nın büyük bir yükseliş gerçekleştirdiğini ve piyasa değerinin 200 milyon doları aştığını hatırlatan Novogratz, bu artışın birçok kişiyi heyecanlandırdığını vurguladı.

Galaxy Digital CEO'su
Galaxy Digital CEO’su

Novogratz’dan Bitcoin Yorumları

Bitcoin ile ilgili yorumlar da yapan Novogratz, para biriminin 10 bin dolar üzerine çıkmasından sonra hızlı bir şekilde 14 bin dolar seviyelerine çıkabileceğini düşündüğünü belitti. Piyasa kapasitesinin artacağını öngören Novogratz, insanların alış yapmak için fiyatın onaylanmasını beklediklerini söyledi. Novogratz’a göre Bitcoin’in hikayesi yılın başında yaşanan fiyat hareketliliklerinden farklı bir şekilde ilerliyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X