GameZone, Blockchain Oyunlarına “GamePass” Getiriyor!  

GameZone, Blockchain Oyunlarına “GamePass” Getiriyor!  

Kripto Para Haberleri
Eylül 30, 2021 tarafından Merteren Alkis
44
gamezone-blockchain-gamepass

GameZone, Blockchain Oyunlarına “GamePass” Getiriyor!  

Blockchain oyunları, kripto para ekosistemindeki en yeni trendlerden biri. Bazıları oldukça yüksek bir ön yatırım gerektirse de, herkes bu oyunlardan para kazanabilir. GameZone, blockchain oyun sektöründe devrim niteliğinde bir proje olarak oyunların zincirler arası birlikte çalışabilirliğini yükseltmeyi amaçlıyor. 

Blockchain Oyun  Trendi 

Bu yılın başlarında, oyun oynamayı blok zincir teknolojisiyle birleştirerek yeni bir trend yaratıldı. Şu anda değeri 162 milyar doları aşan video oyunları, en hızlı büyüyen endüstrilerden biri olmaya devam ederken, her yaştan kullanıcı için eğlence yeri haline geldi. Ayrıca, cep telefonları ve tabletler de dahil olmak üzere çeşitli cihazlardan erişilebilmesi kullanıcı sayısına pozitif yönde etki etti. Cryptocurrency destekli bir video oyunu oluşturmanın nispeten basit olduğu kanıtlandı. Bugün başarılı projeler arasında  Axie Infinity, Farmers World, Devikins ve daha birçokları yer alıyor. 

GameZone IDO 30 Eylül’de Yapılacak  

GameZone’un yerel belirtecine ($GZONE) kazanmak, 30 Eylül’de yapılacak olan İlk DEX Teklifi (IDO) aracılığıyla mümkündür. Jetonlar 0,005$’a satılacak ve ekip, 155.000$’lık bir başlangıç piyasa değerine ulaşmayı hedefliyor. Maksimum arz 1 milyar $ GZONE olup, bunun %11’i kamu satışı sırasında satılacaktır. Jetonlar ile stake etmeye dayanan çok katmanlı bir sistem oluşturulacaktır. 

$GZONE, Binance Smart Chain’de bir BEP-20 belirteci olarak piyasaya sürülecek. Kullanıcı talebine ve faydasına bağlı olarak gelecekte başka zincirler de düşünülebilir. 

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X