Hangi Coinler Pump Olacak?

Hangi Coinler Pump Olacak?

Altcoin Haberleri
Eylül 10, 2021 tarafından Bülent Keçeci
123
hangi coin pump olacak

Hangi Coinler Pump Olacak? Kripto para piyasasında pump yapacak coinler birçok grubun dikkatini çekse de organize bir şekilde müdahale edilirse, yüksek miktarlarda kar elde edebilir. Piyasada pump coinler tarafından manipüle edilen birçok token yükselişte olsa da bunun nedeni yüksek alım hacmi olabilir. Bazı jetonların pump coin müdahalesi başarılı sonuçlar üretse de bazı durumlarda beklenen sonuçları vermeyebilir.

Kripto para piyasasına artan ilgi, jetonların finansal değerini de artırabilir. Telegram ve Reddit platformlarında genellikle çok sayıda kripto para birimi bulunabilir. Peki hangi coinler pump yapacak?

Pump Yapacak Coinler

Pump yapacak coinler grubunun belirli özelliklere sahip olması gerektiği söylenir. Bunlardan ilki, yüksek işlem hacmi ve yukarı yönlü potansiyeldir.

  1. RİPPLE XRP

Pomp coinlerindeki en popüler jeton xrp ile daha önce üretilen sinyal efekti kendini gösterdi ve yatırım yapanlara kar getirdi. Reddit grubunun gözdesi olan Ripple’ı kullanan grup üyeleri, ellerindeki coinleri satarak yüksek alımlar elde etti ve alımları artırıp azalttı. Bu tür olayların madeni para piyasasında çok etkili olduğu söylense de geç gelen kişiler bu durumdan zarar görebilir. Bu yıl Reddit ve Telegram gruplarında çok sayıda pump coin yapılması bekleniyor.

  1. DOGECOİN

Dogecoin de en uygun pump yapacak coin gruplardan biridir. Elon Musk’ın Dogecoin üzerindeki etkisinin de oldukça yüksek olduğu ve bu grupların fon toplayarak Dogecoin’i manipüle ettiği söylenebilir. Elon Musk, binlerce takipçisi olan bir Twitter hesabına sahiğp. Coinlerin değerini arttırmak için aslında Twitter hesabındaki Dogecoin hissesini kullanıyordu. Elon Musk’ın paylaşımlarını gören takipçiler ise token satın alabilir ve fiyatını artırabilir. Yani aslında kimse farkında olmadan pump coin yapmaz.

Hepimizin bildiği gibi piyasadaki diğer kripto paraların değerini arttırması oldukça zor. Bu tokenlerin özel araştırmalar için gruplandırılması uzun zaman alan bir durum. Kripto fiyatlarının da uygun olması tokenlerin yükselişinde bir etken. Yatırımcılar ne kadar çok jeton satın alırsa, o kadar fazla kar elde edebilirler. Bitcoin için bu imkânsız olsa da o kadar çok alım yapmak imkânsız ki fiyat şimdi 40.000 dolara yükseldi.

Ayrıca Bitcoinin yükselişi hakkında bilgi almak isterseniz “Bu 3 Altcoin, Bitcoin Fiyatı 52.000 Dolara Yükseldikçe Yükseldi” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X