Hatten Land Kripto Para Madenciliği Yapıyor!

Hatten Land Kripto Para Madenciliği Yapıyor!

Kripto Para Haberleri
Eylül 29, 2021 tarafından Merteren Alkis
51
kripto-para-madenciligi

Hatten Land Kripto Para Madenciliği Yapıyor!

Malezyalı emlak geliştiricisi Hatten Land, bugün yayınlanan şirket açıklamasına göre, Singapur merkezli dijital varlık yönetimi şirketi Frontier  aracılığıyla Malezya’daki Hatten Land mülklerinde ortaklaşa faaliyet gösteren en az 1.000 kripto para madencilik cihazından elde edilen geliri paylaşmak için bir anlaşma  imzaladı. 

Hatten Land, Frontier ile Kripto Para Madenciliği Antlaşması  

  • Hatten Land daha önce Malezya’nın bir sahil kenti olan Melaka’daki perakende alışveriş merkezlerini kripto madenciliği ve e-ticaret gibi dijital faaliyetler için yeniden kullanacağını açıklamıştı. 
  • Emlak firması, madencilik cihazlarını bu yılın dördüncü çeyreğinden başlayarak aşamalı olarak kurulacağını söyledi. Şirket, enerji verimliliği için alışveriş merkezlerinin çatılarına kurulu güneş panelleri ile “yeşil” kripto madenciliği yapmayı taahhüt ettiğini açıkladı. 
  • Anlaşmaya göre, şu anda Singapur’da 700’den fazla sondaj makinesi işleten Frontier, Hatten Land’in Melaka’daki mülklerinde en az 1.000 madencilik cihazını yönetecek ve işletecek. Altcoinlerin ileriye doğru hareket etmesi düşünülerek Bitcoin madenciliği ile başlamayı planlıyorlar. 
  • Frontier ile yapılan yeni anlaşmayla, Hatten Land’in mülklerinde ilerleyen zamanlarda  cihaz sayısının 3.000 olması bekleniyor. 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X