Herkes Bitcoin’i Bekliyor

Herkes Bitcoin’i Bekliyor

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 21, 2020 tarafından koindeks
28
bitcoin

Herkes Bitcoin’i Bekliyor. Kripto piyasası son bir kaç gündür arafta kalmış gibi gözüküyor. Bir çok büyük altkoinli yatırımcılar Bitcoin’in şu anda ticari desteğe ve dirence nasıl tepki vereceğini yakından izlemek için bir araya geldi. Aslında çoğu altkoin Bitcoin ile yakından ilişkili olduğu herkesçe biliniyor. Fakat bir trader’ın BTC’nin diğer kriptolardan büyük bir ölçüde daha fazla performans göstermesini beklediğini belirttiği için bu korelasyonun çok uzun sürmeyeceğine inanmadığını belirtmektedir.

Bitcoin’i Bekliyor

Kripto piyasasının şu anki Bitcoin’in 7.000 Dolar’ın altında şıkışmasını izliyor ve bilinen bir kaç aykırı değer dışında çoğu altkoinlinin şu anda 6,600 ile 7,000 Dolar arasındaki ticaret aralığında olan Bitcoin ile birlikte konsolidasyon yaptığı gözlemleniyor.

Bitcoin’in Zayıflığı

Bitcoin’in var olan teknik zayıflığına rağmen, Twitter’daki bir yatırımcı, Bitcoin’in önümüzdeki ay ve haftalarda altkoinlerden daha iyi performans göstereceği yönündeki beklentisini paylaştı. Ayrıca yatırımcı bitcoin’in kripto pazarındaki performansını, küresel belirsizlik arttıkça ve kısmen altkoinlerden gelen bir yatırımcı göçüyle desteklenebilir olduğunu da dile getirmiştir. bitcoin’i bekliyor .

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X