Huobi Token Bir Haftada Yüzde 50 Düştü

Huobi Token Bir Haftada Yüzde 50 Düştü

Altcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Eylül 26, 2021 tarafından Mavi Neptün
17
Büyük Düşüş Yaşayan Huobi Token Yaralarını Sarmaya Çalışıyor

Cuma günü Çin Merkez Bankası’nın yasak açıklaması kripto dünyasını çok etkiledi. Özellikle Çin menşeli kripto varlık ve borsalar daha çok zarar gördü. Çin hükümeti tarafından kripto ekosistemine uygulanan yaptırımların yankıları sürüyor. Haberin hafta sonuna denk gelmesi düşüşleri daha da derin yapıyor. Bazı para birimleri toplarlasa da sert düşüşe tanıklık ettiğimiz de bir gerçek. Huobi Token, sert düşüşlere sahne olan bir kripto para birim olarak karşımıza çıkıyor.

Çin haberi OKEx ve Huobi borsalarını derinden etkiledi. Bu borsaların para birimleri ise yüzde 20’nin üzerinde düşüş yaşadı. Özellikle de Huobi Token, haftalık yüzde 50’nin üzerinde geri çekilme yaşadı. Geçtiğimiz hafta 14 doların üzerinde olan HT, bu hafta 6 dolara kadar geriledi. En dip ve en yüksek seviyeler baz alındığında ise düşüş 2 kat olmuş.

HT para biriminde yaşanan düşüşle yatırımcıların alımını görebiliyoruz. Son 24 saat içinde Huobi Token neredeyse 1 milyar dolarlık yatırım aldı. Kullanıcılar dip seviyelere gelen HT’yi kaçırmak istemiyor. 24 saat içindeki düşüş ise yüzde 20’nin üzerinde olduğunu hatırlatalım.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X