Huobi Yasaklama Haberi DYDX’e Yaradı!

Huobi Yasaklama Haberi DYDX’e Yaradı!

Kripto Para Haberleri
Eylül 26, 2021 tarafından Merteren Alkis
53
dydx

Huobi Yasaklama Haberi DYDX’e Yaradı!  

Çin Hükümetinin Bitcoin hakkındaki açıklamalarından sonra Çin’in en büyük kripto para borsalarından olan  Huobi yeni kullanıcıların kayıt olmasını kısıtlama kararı almıştı. Bu karardan sonra Bitcoin sert düşüş yaşayarak 39.000$ seviyelerine düştü. Bitcoindeki bu düşüş ile birlikte altcoinlerde kayıp %25’lere ulaştı. Yaşanan bu olumsuz gelişmelere rağmen DYDX %30 oranında artması bizlere Huobi borsasını kullanan yatırımcıların fonlarını merkeziyetsiz finans alanlarına aktardığını gösteriyor. 

 

dydx

DYDX Coin Nedir? 

DYDX, Ethereum blockchain üzerinde kurulu  merkeziyetsiz borçlanma protokolüdür.  Kripto para yatırımcıları için ödünç alma, ödünç verme ve staking hizmetleri sunar. DYDX ile kripto paraların gelecekteki fiyatlarına bahis yapmaları olanak sağlanır.  Yatırımcıların Çin baskısı nedeniyle merkeziyetsiz platformlara yönelmesi DYDX son günlerde sıkça duymamızı sağlamıştır. 

 

Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X