IBM’den Hamle: Yeni Oluşacak Takas Platformu Ortaklığı Duyuruldu

IBM’den Hamle: Yeni Oluşacak Takas Platformu Ortaklığı Duyuruldu

Kripto Para Haberleri
Mayıs 22, 2020 tarafından koindeks
25
ibmden-hamle

Kriptokoin ve IBM tam olarak bugün heyecanla beklenen haberlerden birisini açıkladı ve 12 banka ile birlikte yapılacak olan takas platformu ortaklığı duyuruldu. Bu tedarik ağları blockchain tarafından desteklenmektedir ve birçok büyük finansal devlerin de desteğini gölgesinde barındırmaktadır.

%10 Tam Ticaretleşmeye Gidiyoruz!

CEO Ciaran McGowan’ın yapmış olduğu açıklamaya göre, Avrupa’da yer alan en büyük 16 bankanın gerek yasal gerek güvenlik gerekse uyumluluk ve entegrasyon açısından gereksinimlerinin karşılandığı için, önümüzdeki aylar içerisinde bankaların müşterinin oluşturduğu tabanın en az %10 olacak şekilde ağa katarak tam anlamda ticaretleşmeye ileyeceklerini söyledi.

Küçük ve Büyük işletmelerin Hepsi Ticaret ve Teknolojide Büyüyecek!

CEO Ciaran McGowan, hem küçük çaptaki hemde büyük çaptaki işletmelerin geçmişte ticari açıdan ve teknoloji açısından az bir erişime sahip olduğunu söyledi. Fakat günümüzde bu şirketlere daha iyi olanaklar sağlamak için rakip firmaların birlikte çalıştığını görmekte mutluluk duyduğunu da dile getirdi. Kendilerinin bu hizmet sektörlerine verilecek desteği daha da arttırmak istediklerini ifade etti.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X