Jhon Mcafee Bitcoin Azalış Sebebi Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu

Jhon Mcafee Bitcoin Azalış Sebebi Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu

Bitcoin Haberleri
Mayıs 6, 2020 tarafından koindeks
18
jhon-mcafee-bitcoin-azalis-sebebi

Türk Kriptosunda, tanınmış isimlerinden biri olan Emre, ünlü Jhon Mcafee ile yaptığı bir röportajda, Mcafee Monero’nun Bitcoin’den daha fazla rağbet gördüğünü ve kullanıcısının çok olduğunu ifade etti.

Kripto Paralar Salgın’dan Etkilendi mi?

Bitcoin de ve diğer kripto para birimlerinde ciddi bir düşüş olduğu konuşulan konular arasında. John Mcafee’ye göre Bitcoin artışının, piyasada artış göstermesi ya da tam tersi bir durumun söz konusu olmasını mantıksız bulduğunu sözleri ile belirtti.

Bitcoin’in Artış Durumu

Jhon Mcafee’ye göre bitcoin’de yaşanan azalışın sebebi, Bitcoin ağında bulunan transfer ücretlerinin çok fazla olması ve transfer hızının ise çok yavaş olmasından kaynaklı olabileceğini savunuyor. Aynı zamanda Bitcoin deki azalmanın sebeplerinden bir diğeri ise Bitcoin ağında bir gizlilik bulunmamasından dolayı ve her yönden merkezi olmayan bir takım uygulamaların geliştirilmesine uygun olmadığından dolayı Bitcoin kullanıcılarında azalma olduğunu vurguluyor. John Mcafee aynı zamanda üzerinde kendi geliştirdiği kripto para borsası olan Mcafee DEX hakkında konuşma yapan başarılı yönetici, merkeziyetsiz borsalara ihtiyacımız olduğunu vurguluyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X