Jimmy Choo NFT Sektörüne Giriyor!

Jimmy Choo NFT Sektörüne Giriyor!

Kripto Para Haberleri
Ekim 15, 2021 tarafından Merteren Alkis
68
jimmy-choo-nft-sektorune-giriyor

Lüks moda aksesuarları markası Jimmy Choo , UCOLLEX ile stratejik ortaklık içinde iki NFT girişimini tanıtarak dijital sanata ilk adımını attı.

New Yorklu sanatçı Eric Haze ile işbirliğinin son katmanı olarak Jimmy Choo, Binance NFT pazarında satın alınmak üzere 8.888 Gizemli Kutunun yanı sıra türünün tek örneği bir NFT’yi müzayede için piyasaya sürecek. NFT’ler sanat, moda ve sokak kültürünü kaynaştıran işbirliğinden geçen toplanabilirlik temasını güçlendiriyor.

20 Ekim’de, JIMMY CHOO / ERIC HAZE CURATED BY POGGY işbirliği için üretilen spor ayakkabının dijital versiyonunu içeren animasyonlu bir sanat eseri Binance NFT’de satışa sunulacak. NFT, Haze’in imza senaryosunun bir tuvaline karşı dönen spor ayakkabıya sahiptir ve yalnızca dijital olarak bulunur. Müzayedenin en yüksek teklifini veren sadece NFT’yi almakla kalmayacak, aynı zamanda sınırlı sayıda elle boyanmış bir çift spor ayakkabı da alacak. Açık artırma teklifi, Binance NFT pazarında barındırılacaktır. Müzayededen elde edilecek tüm gelir,  Uluslararası Kadınlar İçin Kadınlara destek amacıyla Jimmy Choo Vakfı’na bağışlanacak ve savaştan kurtulan kadınların hayatlarını yeniden inşa etmelerine yardımcı olacak.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X