JMP Menkul Kıymetler’den Şaşırtan Kripto İtirafı Geldi

JMP Menkul Kıymetler’den Şaşırtan Kripto İtirafı Geldi

Kripto Para Haberleri
Ekim 17, 2021 tarafından Ömer Dursun
70
jmp-kripto-itirafi

JMP kripto itirafında ne dedi? Yatırım bankacılığı ve varlık yönetimi firması JMP Securities, kriptonun benimsenmesinin ve erken kullanım durumlarının “kaçış hızı” oluşturduğunu vurgulayarak “Kripto ekonomisi ana akıma giriyor” dedi. Ancak firmanın analistleri, sektörün hala oluşum aşamasında olduğunu da hatırlattı.

JMP Securities kısa süre önce kripto para biriminin benimsenmesini tartışan bir araştırma notu yayınladı. Analistler kripto ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Kripto piyasası kısa varoluşunda uzun bir yol kat etti ve hem benimseme hem de erken kullanım durumlarının ‘kaçış hızı’ oluşturduğuna inanıyoruz, bu sayede kaderiyle ilgili ikili argümanlar bu noktada masanın dışında.

JMP kripto itirafında ne dedi?

Analistler ayrıca sektörün mükemmel olmaktan çok uzakta olduğunu; dolandırıcılıkların, gelişmemiş endüstrinin, her zaman sabit olmayan alanın teknik yönleri göz önüne alındığında daha fazla eğitime ihtiyacı olduğunu açıkladı.

Bununla birlikte, endüstrinin potansiyelinin “devam eden yatırım ve gelişmeyi garanti ettiğine” inanıyor: “Düşünülen mevcut olumsuzlukların çoğunun daha fazla olgunlaşma ve zamanla gelişmeye devam edeceğini tahmin ediyoruz.

Kripto ekosisteminin ilk günlerde kanıtlanmamış ve belirsiz olduğunu eklediler. Bununla birlikte şunları detaylandırdılar:

Üstel bir büyümenin erken başlangıçları olarak gördüğümüz şeye rağmen, benimsemenin hızlandırılması ve temeli güçlendiren faydanın genişletilmesiyle daha uzun vadeli büyüme döngüsü görüşün büyük ölçüde riskten arındırıldığına inanıyoruz.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X