Kiyosaki Bitcoin’e Yönelik Fikir Sundu

Kiyosaki Bitcoin’e Yönelik Fikir Sundu

Bitcoin Haberleri
Mayıs 20, 2020 tarafından koindeks
19
kiyosaki-bitcoine-yonelik-fikir-sundu

Robert kiyosaki gündemi değerlendirerek, Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Ünlü ekonomi yazarı, Bitcoin yatırımı ile uluslar kurtulabilir ve ABD’nin buna ihtiyacı var açıklamasını yaptı. ABD’nin içinde bulunduğu ekonomik ve viral çöküşten sözederek, bu çöküşe dur demenin kolay yolunun değerli metal ve Bitcoin’e yönelmekten geçtiğini belirtti.

Bitcoin Milletlerin Kurtuluşu Olacak

Kiyosaki’nin Bitcoin hakkındaki sözleri, geçmiş aylarda Kripto Para Ceolarının ifadelerine çok benziyordu. Twitter hesabından takipçilerine seslenen Kiyosaki, Bitcoin yatırımının ABD ekonomisindeki çöküşe dur diyebileceğine yönelik paylaşım yaptı.

New York Vergilerle Dönecek Bir Şehir Değil

Kiyosaki, Amerikayla ilgiki acımasızca eleştiri yaptı. Amerikan hükümetinin vergi gelirine güvenmesinin yanlış olduğu üzerinde duran amigo kızı, vergi gelirinin salgında büyük bir gelir sağlamayacağını söyledi. Bu açıklamasıyla New York şehrini kasteden Kiyosaki’nin söyledikleri düşünüldüğünde, New York’un vergi gelirinin gerçekten çok yüksek olduğu akıllara geliyor. Amerika için ekonomik kurtuluşun

Bitcoin’in yatırımı olduğunun üzerinde duran Kiyosaki, Bitcoin fiyatının üç yıl içinde 75 bin doların üzerinde olacağını düşündüğünü ifade etti.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X