KNC Yükselişini Devam Ettiriyor!

KNC Yükselişini Devam Ettiriyor!

Altcoin Haberleri
Temmuz 5, 2020 tarafından koindeks
8
KNC Yükselişini Devam Ettiriyor!

Kyber Network’ün yerel jetonu KNC olan kripto para birimi, Haziran sonundan itibaren hızlanan yükseliş trendini sürdürdü. Yalnızca Cuma günü, jetonun geliri% 27’yi aştı. Bu artış Kyber Network’ün bir sonraki protokol güncellemesini 7 Temmuz’da yayınlamayı planlamasından sadece günler önce gerçekleşti.

KNC Geçtiğimiz 2 Yılı Değeri ile Geride Bıraktı

Cuma günü KNC, CoinMarketCap’in ilk 100’ünde en iyi performans gösteren kripto para birimi oldu. Fiyat% 27 arttı ve yazma sırasında token 1.89 $ ‘dan işlem görüyor. Piyasa değerine göre, jeton en büyük kripto paralar listesinde 33. sıradadır. Son 7 gün içinde KNC’nin geliri% 62’yi aştı.

Eğer hala Kyber Network’ü duymadıysanız, KNC merkezi olmayan bir token değişim protokolü sağlayan Ethereum tabanlı bir blockchain projesidir. Başka bir deyişle, kullanıcılar hemen hemen Ethereum belirteçlerini dönüştürebilir. Bu nedenle Kyber Network, kesintisiz değişim sağlamak için ERC20 jetonunu elinde tutar.

KNC Yükselişini Devam Ettiriyor!
KNC Yükselişini Devam Ettiriyor!

KNC Yükselme Nedeni

Satın alma sürümü, KyberDAO platformunun başlatılmasına yol açacak olan Kyber Network’ün (Katalyst adı verilen) bir sonraki yükseltmesiyle ilgilidir. Güncelleme birçok yeni özellik sunmasına rağmen, tüccarlar Singapurlu blockchain şirketi StakeWith.US ile ortaklık nedeniyle yeni özkaynak seçeneklerinin tanıtımından heyecan duyuyorlar.

Yaklaşan özkaynak mekanizması 14 Temmuz’da başlatılacak ve bu da KNC sahiplerinin oylama sürecine katılmalarını ve ETH ödülleri almak için KyberDAO’daki jetonlarını paylaşmalarını sağlayacak.

Kyber Network en son blogunda, toplanan ağ ücretlerinin% 65’inin özsermaye ödülleri için kullanılacağını duyurdu.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X