Korkutan Bitcoin Tahmini Büyük Şaşkınlık Yarattı

Korkutan Bitcoin Tahmini Büyük Şaşkınlık Yarattı

Bitcoin Haberleri
Mayıs 11, 2020 tarafından koindeks
20
bitcoin-tahmini

Kripto para piyasasının lideri konumunda olan Bitcoin’in geleceği ile ilgili korkutan bitcoin tahmini yatırımcılar tarafından büyük şaşkınlıkla karşılandı.

Bitcoin’de Büyük Düşüş Yaşanabilir

Bitcoin piyasası geçtiğimiz aylarda yaşadığı yükselişle kendisinin 9 bin dolar üzerine taşımıştı. Son dönemde ise dalgalı bir şekilde seyrediyor. Birkaç gündür yaşanan düşüşle Bitcoin 8 bin dolar seviyesine düşmesi ile birlikte konu ile ilgili çeşitli tartışmalar yalanıyor. Bazı kripto para uzmanları bu düşüşün yükselişin habercisi olduğunu ifade ediyor. Fakat bu görüşe katılmayanlarda var. Makro ekonomist Henrik Zeberg Bitcoin’de ki düşüşün artarak devam edeceğini iddia ediyor. Zeberg’e göre artan reel faizlerle birlikte Bitcoin Haziran’a kadar 2 bin dolar seviyelerine kadar düşüş yaşayabilir.

Bitcoin’de Büyük Yükseliş Beklentisi

Makro ekonomist Henrik Zeberg yaptığı düşüş tahmini paylaşımının sonuna ise herkesi şaşırtacak bir öngörüyü ekliyor. Zeberg’e göre Bitcoin 2 bin dolar seviyesine düştükten sonra hızlı bir yükseliş göstererek 34 bin dolara kadar çıkabilir. Hatta şartlar uygun olursa bu yükselişin 50 bin dolara kadar ulaşabileceğini işaret ediyor. Zeberg’in bu paylaşımı kripto para yatırımcılarını şimdiden heyecanlandırmışa benziyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X