Kripto Fonlarına Yatırılan Para İki Katına Çıktı

Kripto Fonlarına Yatırılan Para İki Katına Çıktı

Kripto Para Haberleri
Ekim 12, 2021 tarafından Merteren Alkis
104
coinshares-kripto-fonlari

Dijital varlık yönetimi firması CoinShares, kripto fonları  endüstrisinin akışlarına ilişkin haftalık raporunu yayınladı. 11 Ekim’de yayınlanan raporun öne çıkan özelliği, geçen hafta akan yeni sermaye miktarının iki katına çıkması.

Bu akışın çoğu, 225 milyon dolarla yeni sermayeye hükmetmeye devam eden Bitcoin’e gitti. Geçen haftayla karşılaştırıldığında bu, Ekim ayının ilk haftasında toplam 90 milyon dolarlık bir giriş gördüğü için 2 kattan fazla bir sıçramayı temsil ediyor. Bu , 95 milyon dolarlık bir girişin ortasında Eylül ayının son haftasında gerçekleşen Çin’deki kripto yasağına rağmen gerçekleşti . İki aylık bir süre için toplam girişler 638 milyon dolara ulaştı ve CoinShares’in notları tüm zamanların en yüksek seviyesinde.

 

bitcoin-fon

Haftalık Dijital Varlık Fonu Akışları, birkaç büyük yatırım aracındaki yatırım girişlerini ve çıkışlarını kapsar. Bunlara borsada işlem gören ürünler, yatırım fonları ve bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile ilişkili OTC güvenleri dahildir.

Artan diğer varlıklar sırasıyla 12,5 milyon dolar ve 3 milyon dolar ile Solana ve Cardano . Ethereum ise 14 milyon dolarlık bir çıkış gördü. SEC ile bir davanın ortasında olan Polkadot, Litecoin ve Ripple da küçük çıkışlar gördü.

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X