Kripto Para Analisti Josh Rager Uyardı

Kripto Para Analisti Josh Rager Uyardı

Kripto Para Haberleri
Mayıs 11, 2020 tarafından koindeks
19
kripto-para-analisti-josh-rager-uyardi

BTC çok kısa sürede yüzde on beş değer yitirerek sekiz bin yüz dolara kadar negatife düştü. Uzun zamandır yeşil kapama yapan ve 9 hafta süren rekora kadar yaklaşan Bitcoin gerçekleşen bu sert düşüş ile girişimcilerini çok şaşırttı. Bu durum üzerine Kripto Para Analisti Josh Rager uyardı.

Btc Değer Kaybedebilir

Yalnızca Bitmex’de ikiyüzelli milyon dolarlık short durumun nakit varlığı biliniyor. Tüm bunların olması rağmen girişimcilerin büyük çoğunluğu yaşanan bu negatif eğrinin kısa bir süre sonra pozitif yönde çıkış olacağı ve artışın devam edeceği yönünde düşünceleri bulunuyor. Önde gelen ve Fenomen olan sanal para analizcilerden kripto para analisti josh Rager, pozitif yönde bir çıkışın olmadığını belirtti ve girişimcileri bu konuda dikkatli olmaları için uyardı.

Josh Rager Bitcoinin en üst noktayı gördüğünü ve yedi bin dolar seviyelerine kadar negatif olarak gerileyebileceğini bildirdi. Bitcoin in sekiz bin doların altında günü bitirmesi halinde yedi bin dolarında mümkün olabileceğini belirten Josh Rager bu öngörüsünde doğru tahminde bulunmuş oluyor.

Bilhassa bugün içinde çok daha fazla belirsizlik olabileceği tavsiyesinde bulunan ünlü analizci bu öngörüsünde de haklıydı. Belirsizliğin ne zaman biteceği bilinmiyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X