Kripto Para Tahminlerine Göre Sell-off Kapıda

Kripto Para Tahminlerine Göre Sell-off Kapıda

Bitcoin Haberleri
Haziran 1, 2020 tarafından koindeks
18
kripto-para-tahminlerine-gore-sell-off-kapida

Geçtiğimiz aylarda büyük düşüşler yaşayan ve kripto para sahiplerinde tedirginliğe yol açan kripto paralarda yükselişler tekrar başladı. En fazla düşüş yaşayan kripto paralardan biri olan Bitcoin, Geçtiğimiz Cumartesi gününde yükselişe geçerek 9.700 dolar seviyelerine kadar ilerledi. Yaşanan gelişmelerden sonra yapılan tahminlere göre sell-off kapıda ve olumlu sonuçlar ortaya çıkabilir. Ethereum isimli kripto paranın da atak yapmasından sonra yeni bir sürecin başlayacağı konusunda ortak görüş bulunuyor.

Kripta Paralar, Bitcoin ve Altcoin’de Yeni Süreç

Veri analizlerinin kripto paralar için yaptığı tahminler devam ediyor. Veri analizleri ve tahminleriyle ün kazanmış olan trader, Bitcoin ve diğer kripto paralarının yeni bir sürece girdiğini düşünüyor. Sell-off sürecinin başladığını düşüren yatırımcı, para değerlerindeki artışın devam edeceğini ve yüksek seviyeler ulaşacağını düşünüyor.

BTC Değerlerinde Olumlu Gelişmeler

Analiz firmalarından biri olan Glassnode, yaptığı açıklamayla BTC hareketleri hakkında yorumlarda bulundu. Yatırımcıların davranışlarını analiz eden firma, yeni gelişmelerin kripto para değerlerini arttırabilecek durumlar olduğunu söylüyor. Benzer durumların 2017 yılında da yaşandığına dikkat çeken Glassnode, yüksek değer artışının yaşandığı dönemi hatırlatıyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X