Kripto Parada Altın Orana Göre Bitcoin

Kripto Parada Altın Orana Göre Bitcoin

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 23, 2020 tarafından koindeks
44
kripto-parada-altin-orana-gore-bitcoin

Küresel kripto para piyasalarında altın orana göre Bitcoin fiyatlarının 2.000 Dolar seviyesine çekilebileceği ve tarihi bir çöküş yaşayabileceği tahmin ediliyor. Eğer bu durum gerçekleşirse, geçtiğimiz 2 yılda yatırımcısına bol miktarda para kazandıran ve çok konuşulan Bitcoin, son yılların en büyük düşüşüne sahne olabilir. Altın oran hesaplamalarına uyum gösteren ve yapılan tahminleri her zaman doğrulayan Bitcoin, yükselişte olduğu gibi düşüşte de tahminleri doğrulayabilir.

Yükselirken Tahminleri Doğruladı

Özellikle son 2 yılda yaşadığı tüm yükselişlerde analistleri haklı çıkaran ve paylaşılan oranlar ile zirve yapan Bitcoin, altın oran hesabına göre tarihi çöküş yaşayabilir. Geçtiğimiz ay yaşanan ani çakılma süresince 7.000 Dolar seviyesinde tutunmaya çalışan Bitcoin, inanılmaz düşüşler yaşamış ancak bu süreç sonrasında tırmanışa geçerek biraz olsun toparlanmıştı. Yükselirken tahminleri doğrulayan Bitcoin, düşerken de tahminleri doğrular ise 2.000 Dolar bandına inmiş olacak.

BTC Tarihinin En Zor Zamanları

Piyasaya çıktıktan yıllar sonra değeri kat ve kat artan, ilk yatırımcılarına mucizeler yaşatan Bitcoin, bir süredir döviz fiyatlarının tırmanmasına rağmen 50.000 TL bandını aşamadı. Mart 2020 itibari ile 32.000 TL bandına kadar düşen, an itibari ile 48.000 TL dolaylarında seyreden BTC, 2.000 Dolar seviyesine düşerse TL olarak 14.000 Liraya tekabül edecek.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X