Litecoin, Adres Sayısında Üçüncü Kez Ethereum’u Aştı

Litecoin, Adres Sayısında Üçüncü Kez Ethereum’u Aştı

Altcoin Haberleri
Ekim 13, 2021 tarafından Merteren Alkis
58
litecoin-ethereum

Yakın zamanda paylaşılan zincir üstü verilere göre Litecoin, aktif adres sayısıyla Ethereum blok zincirini geride bıraktı. Ayrıca, Litecoin’in ödeme sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Litecoin, Ethereum’u Aktif Adres Sayısı Açısından Geçiyor

Popüler kripto analitiği firması Santiment, en büyük 15. blok zinciri Litecoin ‘in aktif cüzdanlar tarafından en büyük DeFi ve NFT platform belirteci Ethereum ‘u aştığını tweetledi.

Santiment analistleri, Ethereum’un zincir içi aktivitesinin mevcut yüksek ücretler nedeniyle baskı altında olabileceğini tahmin etti.

Ayrıca Santiment, Litecoin’in LTC alan cüzdanların sayısını ölçen ödeme sayısının yeni bir tarihi zirveye yükseldiğini tweetledi.

Walmart Litecoin Sahte Ortaklığının Etkileri

Eylül ayının ortalarında, perakende devi Walmart’ın “dijital gümüş” LTC’yi kabul etmeye başlamayı planladığı haberi piyasaya bomba gibi düştü. İlk önce Litecoin yükseldi; Ancak daha sonra bunun yalan haber olduğu ortaya çıktı.

Litecoin Vakfı başkanı Charlie Lee , ana akım medyaya bu doğrulanmamış söylentiye kandığını söyledi ve sahte olduğunu anlamadan retweet etti ve ardından tweeti hızla kaldırdı.

Görünüşe göre kripto topluluğunda, en iyi kripto şirketlerinin kripto dışındaki iş devleriyle olası ortaklıkları konusunda belirli beklentiler var. Litecoin ve Walmart hakkındaki söylentiler bunun bir örneği gibi görünüyor ve Cardano ve Amazon ortaklığına dair söylentiler piyasayı heyecanlandırdı.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson kısa süre önce e-ticaret devi ile yaklaşan herhangi bir ortaklık hakkında bilgisi olmadığını ve bu nedenle şirketlerin bir araya geleceğini doğrulayamayacağını tweetledi .

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X